• Beznazwy-3.jpg
  • Beznazwy-9.jpg
  • Beznazwy-2.jpg
  • Beznazwy-6.jpg
  • Beznazwy-4.jpg
  • Beznazwy-5.jpg
  • Beznazwy-7.jpg
  • Beznazwy-1.jpg
  • Beznazwy-8.jpg

Uczniowie zgłoszeni do XXXV Turnieju wiedzy o Łęcznej

 

Klasy IV-VI szkoły podstawowe
 
Cyprian Piotrowicz klasa VI Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu
opiekun Anna Chryć
 
 
Bartosik Weronika kl.IV SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Galant Brunon kl. IV SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Karaś Dominika kl. IV SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Marzec Karolina kl. IV SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Gryglicki Bartłomiej kl.V SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Kutyma Gabriela kl.V SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Kosior Mikołaj kl.VI SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Kowalczyk Dawid kl.VI SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
Kwiatkowska Natalia kl.VI SP w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
 
 
Krzysztof Jakubiec kl. 6 SP nr 2
opiekun Ewa Marzec
 
 
Klasy VII szkoły podstawowe i ponadpodstawowe
 
Żuchowska Oliwia kl. 2D Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
Opiekun: Marta Klepka
Stadnik Karolina kl. 2D Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
Opiekun: Marta Klepka
Gajowiak Agata kl. 3C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
Opiekun: Marta Klepka
Bicz Aleksandra kl. 3C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
Opiekun: Marta Klepka
Winiarska Marta kl. 3 C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
Opiekun: Marta Klepka
Nikola Januszek  kl. 2 d Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
 
Emil Zarzeczny- I d Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach,
opiekun Katarzyna Pędzisz
Dominika Butryn - II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
opiekun Katarzyna Pędzisz
Małgorzata Kawalec - II dr  Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
opiekun Katarzyna Pędzisz
Ewa Podlodowska - II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
opiekun Katarzyna Pędzisz
Patryk Talarowski -II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
opiekun Katarzyna Pędzisz
 
 
Jakub Winsyk 7 b SP nr 2
opiekun Monika Jop
Tobiasz Walkiewicz 7 d SP nr 2
opiekun Monika Jop
Julia Domańska 2 b Gimnazjum nr 1
opiekun Monika Jop
Klaudia Głowniak 2 b Gimnazjum nr 1
opiekun Monika Jop
Krzysztof Wesołowski 3 b Gimnazjum nr 1
opiekun Monika Jop
 
 
Sebastian Małyska klasa VII Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu
opiekun Anna Chryć
Sebastian Paszkowski klasa VII Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu
opiekun Anna Chryć
 
 
Kosowska Aleksandra kl. II Niepubliczne Gimnazjum w Zofiówce
opiekun Liliana Kosowska
 
 
Antonina Grzechnik kl.7 SP nr 2
opiekun Ewa Marzec
Patryk Grabczak kl.7 SP nr 2
opiekun Ewa Marzec
Maciej Cieżak kl. 7 SP nr 2
opiekun Ewa Marzec
Michał Robak kl.7 SP nr 2
opiekun Ewa Marzec
 
 
Zuzanna Pietrzyk 3d Gimnazjum nr 1
opiekun Halina Sulima-Zielik 
Olga Wiśniewska 2d Gimnazjum nr 1
opiekun Halina Sulima-Zielik 
Natalia Kowalczyk 2d Gimnazjum nr 1
opiekun Halina Sulima-Zielik 
 
 
Daniel Roślik kl. III d Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej

opiekun Monika Jaszuk- Zagrodnik

 

 

© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone