• Beznazwy-8.jpg
  • Beznazwy-1.jpg
  • Beznazwy-5.jpg
  • Beznazwy-6.jpg
  • Beznazwy-3.jpg
  • Beznazwy-4.jpg
  • Beznazwy-2.jpg
  • Beznazwy-9.jpg
  • Beznazwy-7.jpg

 

 

WYNIKI ELIMINACJI z dnia 15 marca 2018 r.

 

Klasy IV-VI szkoły podstawowe (maks. 186 p.)

 

(160 p.) Krzysztof Jakubiec kl. 6 SP nr 2

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Ewa Marzec

(102 p.) Gabriela Kutyma kl.V SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(85 p.) Bartłomiej Gryglicki kl.V SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(85 p.) Cyprian Piotrowicz klasa VI Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Anna Chryć

(84 p.) Natalia Kwiatkowska kl.VI SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(74 p.) Dominika Karaś kl. IV SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(68 p.) Brunon Galant kl. IV SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(63 p.) Weronika Bartosik kl.IV SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(60 p.) Karolina Marzec kl. IV SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(57 p.) Mikołaj Kosior kl.VI SP w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

 

 

 

(33 p.) Dawid Kowalczyk kl.VI SP w Zofiówce

opiekun Liliana Kosowska

 

 

 

Klasy VII szkoły podstawowe i ponadpodstawowe (maks. 186 p.)

 

(186 p.) Aleksandra Kosowska kl. II Niepubliczne Gimnazjum w Zofiówce

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Liliana Kosowska

(162 p.) Sebastian Paszkowski klasa VII Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Anna Chryć

(155 p.) Karolina Stadnik kl. 2D Gimnazjum nr 2 w Łęcznej

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

Opiekun: Marta Klepka

(147 p.) Marta Winiarska kl. 3 C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

Opiekun: Marta Klepka

(139 p.) Aleksandra Bicz kl. 3C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

Opiekun: Marta Klepka

(138 p.) Julia Domańska 2 b Gimnazjum nr 1

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Monika Jop

(128 p.) Olga Wiśniewska 2d Gimnazjum nr 1

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Halina Sulima-Zielik 

(118 p.) Natalia Kowalczyk 2d Gimnazjum nr 1

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Halina Sulima-Zielik 

(115p.) Antonina Grzechnik kl.7 SP nr 2

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Ewa Marzec

(113 p.) Jakub Winsyk 7 b SP nr 2

KWALIFIKACJA DO FINAŁU

opiekun Monika Jop

 

 

 

 

(111 p.) Zuzanna Pietrzyk 3d Gimnazjum nr 1

opiekun Halina Sulima-Zielik 

(99 p.) Nikola Januszek  kl. 2 d Gimnazjum nr 2 w Łęcznej

(91 p.) Sebastian Małyska klasa VII Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Nadrybiu

opiekun Anna Chryć

(86 p.) Agata Gajowiak kl. 3C Gimnazjum nr 2 w Łęcznej

Opiekun: Marta Klepka

(77 p.) Klaudia Głowniak 2 b Gimnazjum nr 1

opiekun Monika Jop

(74 p.) Tobiasz Walkiewicz 7 d SP nr 2

opiekun Monika Jop

(61 p.) Patryk Talarowski -II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

opiekun Katarzyna Pędzisz

(54 p.) Dominika Butryn - II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

opiekun Katarzyna Pędzisz

(54 p.) Ewa Podlodowska - II dr Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

opiekun Katarzyna Pędzisz

(53 p.) Emil Zarzeczny- I d Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach,

opiekun Katarzyna Pędzisz

(52 p.) Małgorzata Kawalec - II dr  Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

opiekun Katarzyna Pędzisz

(47 p.) Daniel Roślik kl. III d Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej

opiekun Monika Jaszuk- Zagrodnik

 

 

 

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej składa podziękowania Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej za pomoc w organizacji konkursu.

 

Zrealizowano przy pomocy finansowej Gminy Łęczna

© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone