• Beznazwy-8.jpg
  • Beznazwy-3.jpg
  • Beznazwy-7.jpg
  • Beznazwy-5.jpg
  • Beznazwy-6.jpg
  • Beznazwy-9.jpg
  • Beznazwy-2.jpg
  • Beznazwy-1.jpg
  • Beznazwy-4.jpg

 

Wyniki finału XXXV Turnieju Wiedzy o Łęcznej z dnia 5 kwietnia 2018 r.

 

Kategoria podstawowa (maks. 150 p.)

 

1.     1.  Krzysztof Jakubiec  136 p.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
op. Ewa Marzec

2.     2.  Gabriela Kutyma 80 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

3.      3.  Natalia Kwiatkowska 66 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

4.     4.   Bartłomiej Gryglicki 65 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

5.      5.  Weronika Bartosik 59 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

6.      6.  Karolina Marzec 55 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

6.      6.  Cyprian Piotrowicz 55 p.
Szkoła Podstawowa w Nadrybiu
op. Anna Chryć

8.     8.   Brunon Galant 49 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

9.     9.   Dominika Karaś 48 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

10. 10.  Mikołaj Kosior 42 p.
Szkoła Podstawowa w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

 

 

 

 

Kategoria ponadpodstawowa (maks. 192 p.)

 

1.    1.   Aleksandra Kosowska 171 p.
Gimnazjum  w Zofiówce
op. Liliana Kosowska

2.   2.    Karolina Stadnik 102 p.
Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
op. Marta Klepka

3.      3.  Julia Domańska 97 p.
Gimnazjum nr 1 w Łęcznej
op. Monika Jop

4.      4.  Aleksandra Bicz 94 p.
Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
op. Marta Klepka

5.      5.  Natalia Kowalczyk 81 p.
Gimnazjum nr 1 w Łęcznej
op. Halina Sulima-Zielik 

6.     6.  Olga Wiśniewska 78 p.
Gimnazjum nr 1 w Łęcznej
op. Halina Sulima-Zielik 

7.     7.  Sebastian Paszkowski 68 p.
Szkoła Podstawowa w Nadrybiu
op. Anna Chryć

8.     8.  Marta Winiarska 67 p.
Gimnazjum nr 2 w Łęcznej
op. Marta Klepka

9.     9.  Jakub Winsyk 59 p.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
op. Monika Jop

10.   10 Antonina Grzechnik 22 p.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
op. Ewa Marzec


 

Gratulujemy finalistom, dziękujemy Pracownikom Urzędu Miejskiego za pomoc w organizacji konkursu.

Wręczenie nagród dla uczestników finału  odbędzie się podczas sesji Rady Miasta, pl. Kościuszki 22. (datę i godz. podamy w późniejszym terminie).

 

 

© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone