• Beznazwy-5.jpg
  • Beznazwy-2.jpg
  • Beznazwy-1.jpg
  • Beznazwy-9.jpg
  • Beznazwy-6.jpg
  • Beznazwy-4.jpg
  • Beznazwy-7.jpg
  • Beznazwy-8.jpg
  • Beznazwy-3.jpg

Jury XXXVII Turnieju Wiedzy o Łęcznej prezentuje wyniki:

 

 

Klasy IV-VI szkoły podstawowe

 

 

 

I MIEJSCE – Mikołaj Rusek – kl. V – SP w Cycowie – 200 p.

 

II MIEJSCE – Amanda Mazurek – kl. VI – SP w Zofiówce – 153 p.

 

III MIEJSCE – Adam Serwa - kl. V – SP nr 2 w Łęcznej – 151 p.

 

 

 

Mikołaj Kosior – kl. V – SP w Cycowie – 128 p.

 

Bartosz Skublewski – kl. VI – SP w Zofiówce – 94 p.

 

 

 

Klasy VII – VIII szkoły podstawowe i ponadpodstawowe

 

 

 

I MIEJSCE – Gabriela Kutyma kl. I – IV LO w Lublinie – 274 p.

 

II MIEJSCE (ex æquo) – Bartłomiej Gryglicki kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 218 p.

 

II MIEJSCE (ex æquo) – Kajetan Hapoń – kl. VIII – SP nr 4 w Łęcznej – 218 p.

 

III MIEJSCE – Natalia Zwolak – kl. VIII – SP nr 4 w Łęcznej – 194 p.

 

 

 

Wiktor Mazurek – kl. VIII – SP nr 4 w Łęcznej – 177 p.

 

Natalia Świerk - kl. VII – SP nr 2 w Łęcznej – 174 p.

 

Zuzanna Borowiec – kl. VII – SP nr 2 w Łęcznej – 168 p.

 

Mateusz Kuźmiński - kl. VII – SP nr 2 w Łęcznej – 168 p.

 

Arleta Hulewska – kl. VII – SP nr 4 w Łęcznej – 159 p.

 

Mikołaj Jucyk kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 153 p.

 

Julia Okoń – kl. VIII – SP nr 4 w Łęcznej – 153 p.

 

Bartosz Kaźmierczak – kl. VIII – SP nr 4 w Łęcznej – 144 p.

 

Weronika Bartosik – kl. VI – SP w Zofiówce – 117 p.

 

Jarosław Stasikowski kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 112 p.

 

Lena Mazurek – kl. VII – SP nr 4 w Łęcznej – 108 p.

 

Julia Bronowicka kl. III – ZS im. KKJ w Łęcznej – 104 p.

 

Gabriela Stefańska kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 103 p.

 

Dawid Stolarski kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 103 p.

 

Luiza Gajosz kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 102 p.

 

Weronika Hijek kl. III – ZS im. KKJ w Łęcznej – 102 p.

 

Mikołaj Kolba kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 101 p.

 

Natalia Marcinek kl. III – ZS im. KKJ w Łęcznej – 99 p.

 

Kamil Augustynowicz kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 97 p.

 

Kinga Piłat kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 97 p.

 

Szymon Kędzierski kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 95 p.

 

Kacper Karczmarczyk kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 91 p.

 

Adrian Czuchryta kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 84 p.

 

Sebastian Demczuk kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 84 p.

 

Paweł Szurek kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 84 p.

 

Kacper Walczak kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 79 p.

 

Magdalena Sych kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 76 p.

 

Igor Jaszuk kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 70 p.

 

Jakub Cyfra kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 68 p.

 

Izabela Nowak kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 68 p.

 

Michał Jędrzejewski  kl. II – ZS im. KKJ w Łęcznej – 66 p.

 

Aleksander Jezior kl. III – ZS im. KKJ w Łęcznej – 47 p.

 

Michał Osipczuk kl. I – ZS im. KKJ w Łęcznej – 33 p.

 

Laureatów miejsc I - III zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 15 czerwca 2022 r. w Centrum Kultury w Łęcznej o godz. 14.00.

 

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.

 

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone