• Beznazwy-9.jpg
  • Beznazwy-8.jpg
  • Beznazwy-1.jpg
  • Beznazwy-6.jpg
  • Beznazwy-2.jpg
  • Beznazwy-4.jpg
  • Beznazwy-3.jpg
  • Beznazwy-7.jpg
  • Beznazwy-5.jpg

Turniej Wiedzy o Łęcznej

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej zaprasza na uroczystość wręczenia nagród, wyróżnień i dyplomów dla laureatów XXXI Turnieju wiedzy o Łęcznej 18 czerwca 2014 r. o godz. 14.00 w sali Rady Miejskiej w Łęcznej pl. Kościuszki 22.

 


Poniżej prezentujemy wyniki finału XXXI Turnieju wiedzy o Łęcznej, który odbył się w dniu 26 maja 2014 r.

 

Poziom podstawowy (max. 180 p.)


1. Marta Winiarska SP nr 4, kl. Vc– 121 p. (I miejsce)
2. Anna Wasil SP nr 4, kl. VIa – 120 p. (II miejsce)
3. Jan Pelica SP nr 2, kl. VIc – 107 p. (III miejsce)

4. Aleksandra Kosowska SP w Ciechankach Łęczyńskich, kl. IV – 99 p.
5. Aleksandra Bicz SP nr 4, Vc – 96 p.
6. Magda Wiącek SP nr 2, kl. VId – 91 p.
7. Zuzanna Pietrzyk, SP nr 4,  kl. Vc – 90 p.
8. Oliwia Wójcik SP nr 4, kl. Via – 88 p.
9. Oliwia Gańska SP nr 4,  kl. Via – 71 p.
10. Paulina Łoboda SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. V – 32 p.


Poziom ponadpodstawowy (max. 180 p.)


1. Julia Pawlak,  Gim. nr 1, kl. Ic – 128 p. (I miejsce)
2. Weronika Winiarska, Gim. nr 2 kl. IIIb – 126 p. (II miejsce)
3. Magdalena Majchrzak, Gim. nr 1 kl. IIId – 120 p. (III miejsce)

4. Adrian Mróz, Gim. nr 2  kl. IIIb – 118 p.
4. Barbara Pelica, Gim. nr 2  kl. IIa – 118 p.
6. Edyta Rzymowska, I LO Ib – 96 p.
7. Julia Strycharczuk, Gim. nr 1 kl. Ig – 90 p.
8. Aleksandra Chabros, I LO IIa – 86 p.
9. Natalia Zoch, Gim. nr 1 kl. IIc – 76 p.
10. Weronika Kosowska, Gim. w Zofiówce kl. I – 67 p.
11. Klaudia Król, Gim. nr 1 kl. IIIa – 61 p.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału.

O terminie wręczenia nagród i dyplomów dla finalistów poinformujemy wkrótce.

 

Finał XXXI Turnieju wiedzy o Łęcznej odbędzie się 26 maja 2014 r. o godz. 9.00 w sali Rady Miejskiej w Łęcznej pl. Kościuszki 22.

 

 

 

 

 

WYNIKI ELIMINACJI XXXI TURNIEJU WIEDZY O ŁĘCZNEJ

W dniu 15 maja 2014 r. odbyły się eliminacje do XXXI Turnieju Wiedzy o Łęcznej.
O dokładnym terminie finału Turnieju poinformujemy w najbliższym czasie.

Dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół nr 1 w Łęcznej za pomoc w organizacji eliminacji.

 

WYNIKI:

Poziom podstawowy (max. 162 p.)


1. Marta Winiarska SP nr 4  kl. Vc – 141 p. (FINAŁ)
2. Oliwia Gańska SP nr 4  kl. Via – 138 p. (FINAŁ)
2. Aleksandra Kosowska SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. IV – 138 p. (FINAŁ)
4. Anna Wasil, SP nr 4  kl. VIa – 137 p. (FINAŁ)
5. Aleksandra Bicz SP nr 4 kl. Vc – 130 p. (FINAŁ)
6. Jan Pelica SP nr 2 kl.  VIc – 129 p. (FINAŁ)
7. Oliwia Wójcik , SP nr 4 kl. VIa – 126 p. (FINAŁ)
8. Paulina Łoboda SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. V – 119 p. (FINAŁ)
8. Zuzanna Pietrzyk, SP nr 4  kl. Vc – 119 p. (FINAŁ)
10. Magda Wiącek, SP nr 2 kl.  VIe – 115 p. (FINAŁ)

11. Laura Łysiak, SP nr 2 kl.  VIe – 112 p.
12. Olga Wiśniewska SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. IV – 106 p.
13. Julia Jakubowska , SP nr 2 kl.  Vd – 104 p.
14. Maciej Kwieciński, SP nr 2 kl.  VIc – 103 p.
15. Aleksandra Bochniarz SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. V – 100 p.
16. Wiktoria Puchlerz, SP nr 4  kl. VIa – 100 p.
17. Anna Geryn, SP nr 2 kl.  Vd – 96 p.
18. Mateusz Raczyński, SP nr 2 kl.  VIe – 95 p.
19. Magdalena Osuch, SP nr 2 kl.  Vd – 93 p.
20. Natalia Nowomiejska, SP nr 2 kl.  Vd – 91 p.
21. Wojciech Witkowski, SP nr 2 kl.  VIc – 89 p.
22. Aleksandra Mitura, SP nr 2 kl.  VIb – 88 p.
23. Agnieszka Cieżak, SP nr 2  kl. VIe – 86 p.
23. Kacper Stec, SP nr 2 kl.  Vd – 86 p.
25. Julia Jabłoniec , SP w Zofiówce kl. VI – 85 p.
26. Jakub Trojan, SP nr 2 kl.  VIc – 81 p.
27. Michał Bojarski, SP nr 2 kl.  Vc – 79 p.
27. Nikola Pecyńska, SP nr 2  kl.  Vd – 79 p.
29. Maja Mazur, SP w Zofiówce kl. VI – 70 p.
30. Agata Gajowiak, SP nr 2 kl.  Vc – 62 p.
31. Dominik Łukaszczuk, SP nr 2 kl.  Vd – 61 p.
32. Piotr Pietrzela, SP nr 2 kl.  Vd – 58 p.
33. Natalia Zawada, SP nr 2 kl.  VIb – 53 p.
34. Jakub Pięciak, SP nr 2  kl.  VIc – 49 p.
34. Małgorzata Zakrzewska, SP nr 2  kl.  VIb – 49 p.
36. Angelika Ciupak, SP nr 2 kl.  VIb – 48 p.
37. Wojciech Bernat, SP nr 2 kl.  VIb – 47 p.
38. Ada Księżopolska, SP nr 2 kl.  VId – 39 p.



Poziom ponadpodstawowy (max. 162 p.)


1. Adrian Mróz, Gim. nr 2  kl. IIIb – 156 p. (FINAŁ)
1. Weronika Winiarska, Gim. nr 2 kl. IIIb – 156 p. (FINAŁ)
3. Weronika Kosowska, Gim. w Zofiówce kl. I – 151 p. (FINAŁ)
4. Barbara Pelica, Gim. nr 2  kl. IIa – 148 p. (FINAŁ)
5. Julia Pawlak,  Gim. nr 1 kl. Ic – 147 p. (FINAŁ)
6. Klaudia Król, Gim. nr 1 kl. IIIa – 146 p. (FINAŁ)
7. Magdalena Majchrzak, Gim. nr 1 kl. IIId – 142 p. (FINAŁ)
8. Aleksandra Chabros, I LO IIa – 139 p. (FINAŁ)
9. Natalia Zoch, Gim. nr 1 kl. IIc – 138 p. (FINAŁ)
10. Edyta Rzymowska, I LO Ib – 133 p. (FINAŁ)
10. Julia Strycharczuk, Gim. nr 1 kl. Ig – 133 p. (FINAŁ)

12. Aleksandra Piłka, Gim. nr 1 kl. Ig – 124 p.
13. Weronika Kubaczyńska, Gim. nr 1 kl. IIIe – 122 p.
14. Paulina Szymańska, Gim. nr 1 kl. IId – 121 p.
15. Weronika Płaza, Gim. nr 1 kl. Ig – 113 p.
16. Katarzyna Jakubowska, Gim. nr 1 kl. IId – 106 p.
17. Paulina Falkowska, Gim. nr 1 kl. Ie – 101 p.
18. Piotr Szychta, Gim. nr 1 kl. Ic – 87 p.
19. Michalina Korzeniewska, I LO IIc – 86 p.
20. Paula Jakubasik, I LO IIc – 84 p.
20. Tomasz Machulski, I LO Ib – 84 p.
20. Michał Witkowski, ZSG kl IIId – 84 p.
23. Hubert Znajomski, Gim. nr 1 kl. Ic – 81 p.
24. Tomasz Bączek, Gim. nr 2  kl. Id – 76 p.
25. Paweł Baryła, I LO Ib – 72 p.
25. Magdalena Strycharczuk, Gim. nr 1 kl. Ig – 72 p.
27. Bartłomiej Duda, Gim. nr 1 kl. IIc 71 p.
28. Anna Machulska, Gim. nr 1 kl. Ic – 68 p.
29. Oliwia Żurek, Gim. nr 1 kl. IIa – 66 p.
30. Jakub Anisiewicz, Gim. nr 1 kl. IIc – 64 p.
30. Anna Mitura, Gim. nr 1 kl. Ie – 64 p.
32. Jan Suprowicz, Gim. nr 2  kl. Id – 62 p.
33. Marcin Baryła, Gim. nr 2  kl. Id – 58 p.
34. Mateusz Fac, Gim. nr 2  kl. Id – 57 p.
35. Sandra, Filipiuk Gim. nr 1 kl. IIIa – 56 p.
36. Katarzyna Elert, I LO IIc – 45 p.
37. Konrad Wolski, I LO IIc – 40 p.
38. Adam Bodzak, ZSG Id – 36 p.
38. Przemysław Jurek, Gim. w Zofiówce kl. III – 36 p.
40. Paweł Kot, ZSG kl Id – 33 p.
40. Sebastian Papurzyński, Gim. w Zofiówce kl. I – 33 p.
42. Michał Marcinek, ZSG Id – 32 p.
42. Bartłomiej Bodzak, Gim. w Zofiówce kl. I – 32 p.
44. Kamil Zieliński, Gim. nr 1 kl. IIIc – 30 p.
45. Kacper Pytka, Gim. nr 1 kl. Ic 29 p.
46. Adrian Karasiński, ZSG kl Id – 27 p.
47. Łukasz Kozik, Gim. nr 1 kl. IIc – 24 p.
48. Mateusz Papurzyński, Gim. w Zofiówce kl. III – 20 p.

 

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej informuje, że ze względu na dużą liczbę uczniów zgłoszonych do Turnieju wiedzy o Łęcznej eliminacje odbędą się w dwóch grupach.

Termin eliminacji: 15 maja 2014 r.

I grupa (poziom podstawowy) godz.  9.00

II grupa (poziom ponadpodstawowy) godz. 10.00

Miejsce eliminacji:  Zespół Szkół nr 1 w Łęcznej, ul. Szkolna 3

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do eliminacji Turnieju wiedzy o Łęcznej


- poziom podstawowy -


Aleksandra  Latkowska, SP nr 2 kl.  VIa
Patrycja Gliniewicz, SP nr 2 kl.  VIa
Maciej Kwieciński, SP nr 2 kl.  VIc
Jan Pelica, SP nr 2 kl.  VIc
Jakub Trojan, SP nr 2 kl.  VIc
Wojciech Witkowski, SP nr 2 kl.  VIc
Aleksander Stańczak, SP nr 2 kl.  VIc
Michał Stankiewicz, SP nr 2 kl.  VIc
Jakub Pięciak, SP nr 2  kl.  VIc
Klaudia Baryła, SP nr 2 kl.  VIc
Julia Jakubowska , SP nr 2 kl.  Vd
Anna Geryn, SP nr 2 kl.  Vd
Kacper Stec, SP nr 2 kl.  Vd
Nikola Pecyńska, SP nr 2  kl.  Vd
Magda Osuch, SP nr 2 kl.  Vd
Dominik Łukaszczuk, SP nr 2 kl.  Vd
Natalia Nowomiejska, SP nr 2 kl.  Vd
Piotr Pietrzela, SP nr 2 kl.  Vd
Mateusz Raczyński, SP nr 2 kl.  VIe
Magda Wiącek, SP nr 2 kl.  VIe
Ada Księżopolska, SP nr 2 kl.  VId
Aleksandra Burza, SP nr 2 kl.  VIe
Laura Łysiak, SP nr 2 kl.  VIe
Michał Bojarski, SP nr 2 kl.  Vc
Agata Gajowiak, SP nr 2 kl.  Vc
Aleksandra Mitura, SP nr 2 kl.  VIb
Wojciech Bernat, SP nr 2 kl.  VIb
Natalia Zawada, SP nr 2 kl.  VIb
Angelika Ciupak, SP nr 2 kl.  VIb
Małgorzata Zakrzewska, SP nr 2  kl.  VIb
Agnieszka Cieżak, SP nr 2  kl. VIe
Jakub Wojtaluk, SP nr 2 kl. VIe

Aleksandra Bicz, SP nr 4 kl. Vc
Zuzanna Pietrzyk, SP nr 4  kl. Vc
Marta Winiarska, SP nr 4  kl. Vc
Anna Wasil, SP nr 4  kl. VIa
Wiktoria Puchlerz, SP nr 4  kl. VIa
Oliwia Gańska, SP nr 4  kl. VIa
Oliwia Wójcik , SP nr 4 kl. VIa

Kinga Grzesiak , SP w Zofiówce kl. V
Ewelina Domań, SP w Zofiówce kl. V
Maja Mazur, SP w Zofiówce kl. VI
Julia Jabłoniec , SP w Zofiówce kl. VI

 

Olga Wiśniewska SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. IV
Aleksandra Kosowska SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. IV
Aleksandra Bochniarz SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. V
Paulina Łoboda SP w Ciechankach Łęczyńskich kl. V

 

- poziom ponadpodstawowy -


Pawlak Julia,  Gim. nr 1 kl. Ic
Machulska Anna, Gim. nr 1 kl. Ic
Znajomski Hubert, Gim. nr 1 kl. Ic
Pytka Kacper, Gim. nr 1 kl. Ic
Szychta Piotr, Gim. nr 1 kl. Ic
Falkowska Paulina, Gim. nr 1 kl. Ie
Mitura Anna, Gim. nr 1 kl. Ie
Szymaniak Karolina, Gim. nr 1 kl. Ie
Falkewicz Mateusz, Gim. nr 1 kl. IIa
Żurek Oliwia, Gim. nr 1 kl. IIa
Zoch Natalia, Gim. nr 1 kl. IIc
Duda Bartłomiej, Gim. nr 1 kl. IIc
Kozik Łukasz, Gim. nr 1 kl. IIc
Anisiewicz Jakub, Gim. nr 1 kl. IIc
Brońska Aleksandra, Gim. nr 1 kl. IIe
Dudek Dominika, Gim. nr 1 kl. IIe
Kocowski Sebastian, Gim. nr 1 kl. IIe
Kowalczyk Mateusz, Gim. nr 1 kl. IIe
Filipiuk Sandra, Gim. nr 1 kl. IIIa
Król Klaudia, Gim. nr 1 kl. IIIa
Zieliński Kamil, Gim. nr 1 kl. IIIc

Weronika Kramek, Gim. nr 1 kl. Ig
Weronika Płaza, Gim. nr 1 kl. Ig
Aleksandra Piłka, Gim. nr 1 kl. Ig
Julia Strycharczuk, Gim. nr 1 kl. Ig
Magdalena Strycharczuk, Gim. nr 1 kl. Ig
Paulina Szymańska, Gim. nr 1 kl. IId
Katarzyna Jakubowska, Gim. nr 1 kl. IId
Magdalena Majchrzak, Gim. nr 1 kl. IIId
Weronika Kubaczyńska, Gim. nr 1 kl. IIIe

Weronika Winiarska, Gim. nr 2 kl. IIIb
Adrian Mróz, Gim. nr 2  kl. IIIb
Mateusz Fac, Gim. nr 2  kl. Id
Jan Suprowicz, Gim. nr 2  kl. Id
Tomasz Bączek, Gim. nr 2  kl. Id
Bartłomiej Zub, Gim. nr 2  kl. Id
Marcin Baryła, Gim. nr 2  kl. Id
Barbara Pelica, Gim. nr 2  kl. IIa

Sebastian Papurzyński, Gim. w Zofiówce kl. I
Weronika Kosowska, Gim. w Zofiówce kl. I
Bartłomiej Bodzak, Gim. w Zofiówce kl. I
Mateusz Papurzyński, Gim. w Zofiówce kl. III
Przemysław Jurek, Gim. w Zofiówce kl. III

Wolski Konrad, I LO IIc
Korzeniewska Michalina, I LO IIc
Elert Katarzyna, I LO IIc
Jakubasik Paula, I LO IIc
Machulski Tomasz, I LO Ib
Baryła Paweł, I LO Ib
Rzymowska Edyta, I LO Ib
Chabros Aleksandra, I LO IIa
Szantyka Patrycja, I LO IId

Michał Witkowski, ZSG kl IIId
Rafał Włodarczyk, ZSG kl Id
Paweł Kot, ZSG kl Id
Adrian Karasiński, ZSG kl Id
Adam Bodzak, ZSG Id
Michał Marcinek, ZSG Id

 

 

© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone